Doprava zdarma od 1490 Kč! ❤️ Tři vzorky ZDARMA ke každé objednávce!

smart response serum - multifunkční chytré sérum

Kód: 398
4 250 Kč –15 %
smart response serum - multifunkční chytré sérum
4 250 Kč –15 % 3 613 Kč
Skladem

Multifuknční chytré sérum nové generace přináší vaší pleti potřebnou péči v ten pravý čas. Technologie SmartResponse reaguje na potřeby pleti, díky čemuž ji hydratujerozjasňujezklidňuje a zmírňuje vzhled jemných linek a vrásek, tam kde je potřeba a kdy je potřeba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak to funguje? Smart Response Serum zajišťuje pokaždé reakci přímo na míru a postupně dodává pleti zdravější vzhled. Smart Response Serum vidí to, co my ne. Důsledně monitoruje stále se měnící potřeby vaší pleti namísto vás. Pokročilé složení je uzpůsobeno k tomu, aby rozeznalo a zaměřilo se na mikroskopické změny pleti ještě předtím, než se projeví viditelně, čímž efektivně reaguje na potřeby pleti v reálném čase. Reaguje na signály pleti a chytře řeší její potíže, čímž pomáhá předcházet jejímu budoucímu poškození.

 

hlavní benefity

  • Zklidňuje

  • Zpevňuje

  • Rozjasňuje

  • Hydratuje

 

klíčové složky

  • Kyselina gallová japonského dřínu lékařského pomáhá chránit pleť před poškozením volnými radikály, zklidnit ji a zmírnit projevy zarudnutí.
  • Manóza-6-fosfát pleť viditelně vyhlazuje a má zpevňující účinky, reaguje na první viditelné známky stárnutí a pomáhá vyhlazovat jemné linky a vrásky.
  • Hydrolyzovaná pšeničná mouka, bohatá na arabinoxylooligosacharidy, se aktivuje dle potřeby, rozjasňuje pleť
    a pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny.
  • Oligosacharidy hydrolyzovaného betaglukanu reagují na signály značící dehydrataci, čímž pomáhají pleti zachovat si optimální úroveň hydratace. 

 

použití

Aplikujte každé den ráno a večer po vyčištění pleti a její tonizaci. Nechte produkt jednu minutu vstřebat. Následně použijte svůj doporučený hydratační produkt Dermalogica nebo krém s ochranným faktorem. 

 

velikost

30 ml 

 

s čím se nejlépe doplňuje

PreCleanse

Special Cleansing Gel

Dynamic Skin Recovery SPF 50 

 

podívejte se na recenze ze stránky dermalogica.com