Doprava zdarma od 1490 Kč! ❤️ Tři vzorky ZDARMA ke každé objednávce!

porescreen spf40, 30 ml

Kód: 583
1 690 Kč
Skladem

Multifunkční krém s ochranným faktorem SPF 40. Podporuje zdravý vzhled pórů, minimalizuje jejich viditelnost pomocí vyhlazujícího efektu podobného podkladové bázi, a zlepšuje tón pleti, které dodává lehce opálený, zářivý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Každý den, bez ohledu na roční období, jsme vystavováni působení UV paprsků, ať jsme venku, nebo uvnitř. Chápeme, že krém s ochranným faktorem tvoří neoddělitelnou součást naší pravidelné péče o pleť, avšak v dnešní době od produktů opalovací péče vyžadujeme mnohem důkladnější práci. Nestačí, aby poskytovaly vysokou míru ochrany před sluncem; musí toho umět daleko více.

Porescreen SPF 40 je multifunkční krém s ochranným faktorem, který chrání pleť před působením UVA i UVB paprsků. Navíc podporuje zdravý vzhled pórů, minimalizuje jejich viditelnost díky vyhlazujícímu efektu podobnému podkladové bázi, a zlepšuje tón pleti, které dodává lehce opálený, zářivý vzhled.

Lehounké, 100% minerální složení našeho krému s ochranným faktorem obsahuje oxid zinečnatý, který pleti poskytuje ochranu, a je vhodné pro různé tóny pleti. Složení bohaté na antioxidanty s 2% obsahem niacinamidu pomáhá zmírňovat viditelnost pórů a hydratuje pleť, čímž zlepšuje její texturu. Mnohoúčelové složení se směsí zelených mikrořas, skvalenu a vitamínu E pleť vyhladí a podpoří zdravý vzhled pórů, zatímco enkapsulovaný pigment odrážející světlo zvýrazní tón pleti a propůjčí jí zářivost.

 

hlavní přínosy

  • Vysoká míra ochrany před UVA a UVB paprsky
  • Vyhlazuje pleť a zároveň podporuje zdravý vzhled pórů
  • Zlepšuje vzhled pleti díky efektu podobnému podkladové bázi a dodává jí opálený nádech podporující její zářivost

 

klíčové složky

  • Oxid zinečnatý: Fyzikální filtr, který chrání před UVA a UVB zářením.
  • Niacinamid: Pomáhá snižovat nadměrné množství mazu a séba a zlepšuje vzhled pórů. Posiluje bariéru pleti a snižuje míru transepidermální ztráty vody (TEWL), čímž zachovává pleť hydratovanou.
  • Směs zelených mikrořas, skvalenu a antioxidačního vitamínu C: Hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pleť.

 

použití

Před každým použitím protřepejte. Každé ráno po aplikaci hydratační péče naneste na obličej rovnoměrné množství produktu. Lze používat samostatně nebo jako základ pod make-up.